Pokémon 27 Yaşında!

Pokémon’un 27. yıldönümü için bugün (Pokémon Day) bir Pokémon Presents yayını yapıldı ve Pokémon Scarlet & Violet için bir DLC’nin yanı sıra 7 yeni Pokémon ile yeni bir çevrimiçi dizi duyurulurken diğer oyunlar için yeni detaylar paylaşıldı.

Pokémon Presents – 2.27.2023

Yeni Pokémon’lar

Paradoks Pokémon’lar

Walking Wake

İsimWalking Wake
KategoriParadoks Pokémon
TürSu / Ejderha
Uzunluk3.5 metre
Ağırlık280 kilogram
YetenekProtosynthesis
Walking Wake

Iron Leaves

İsimIron Leaves
KategoriParadoks Pokémon
TürÇimen / Psişik
Uzunluk1.5 metre
Ağırlık125 kilogram
YetenekQuark Drive

DLC’ye Özel Pokémon’lar

Yeni DLC: The Hidden Treasure of Area Zero

The Hidden Treasure of Area Zero Tanıtımı

Yayında, Pokémon Scarlet ve Violet için The Hidden Treasure of Area Zero isimli bir DLC paketi duyuruldu. Pakette bulunan The Teal Mask ve The Indigo Disk isimli bölümler sırasıyla, bu yılın sonbahar ve kış aylarında çıkış yapacak.

Yeni Dizi: Pokémon Concierge

Pokémon Concierge Tanıtımı

Pokémon Presents yayınında ayrıca stop-motion tekniğiyle hazırlanan Pokémon Concierge isimli yeni bir animasyon dizi duyuruldu. Dizi Netflix üzerinden yayınlanacak.

Diğer Detaylar

  • Pokémon GO Plus + duyuruldu. Bu yeni aksesuar ile Pokémon GO’da otomatik olarak PokéStop’ları döndürebileceğiz ve yine otomatik olarak PokéTopları atabileceğiz.
  • Birkaç yıl önce duyurulan ancak pek bir haber alamadığımız Pokémon Sleep bu defa daha detaylı olarak tanıtıldı. Bu yıl yaz aylarında Android ve iOS için çıkacağı belirtilen uygulama, uyku pozisyonumuzu takip ederek, uyandığımızda çeşitli Pokémon’lar ile karşılaşabileceğiz. Uygulama, Pokémon GO Plus + ile uyumlu olacak.

Bir cevap yazın